טיפים לאיפור

איפור מרומם את המצב-רוח קומי בבוקר והתאפרי תראי שכל היום שלך יראה נפלא... 

מייק אפ חייב להיות מותאם לכל אישה לפי סוג העור (עור שמנוני, יבש, רגיל). לא כדאי להעמיס יותר מידי מייק אפ זה, עלול לגרום למראה מבוגר יותר וכבד ויכול להיראות כמסכה. הבסיס של האיפור, המייק אפ חייב להיות מושלם. זה אחד הדברים החשובים ביותר באיפור - שהעור יראה מדהים וקורן.

פודרה-לאחר מריחת המייק אפ יש לקבע בפודרה בעדינות לגימור מושלם. לא להגזים עם הפודרה. אם העור רגיל ואינו שומני מומלץ לפדר רק את איזור המצח האף והסנטר, שנוטה לשמנוניות.


עיגולים שחורים מתחת לעיניים- הקפידי על שינה טובה וכמובן קרם עיניים טוב ללחות באזור זה של העור. השתמשי בקונסילר הקרוב ביותר לגוון עורך. עדיף להשתמש בצללית עיניים בהירה שמושכת את תשומת הלב לצללית ולא לעיגולים השחורים מתחת לעין
 
מעגל ריסים פותח את העין ונותן מראה רענן גם ללא מסקרה. זה מוצר חובה לכל אשה בתיק האיפור שלה.

איפור שפתיים- צבע השפתיים חייב להתאים למבנה השפתיים. לדוגמא: אם השפתיים דקות אודם כהה יגרום להם להיראות דקות יותר, לכן לשפתיים דקות מומלץ אודם בגוונים עדינים יותר עם מראה גלוסי.

ברונזר- שימוש בברונזר להצללות יכול לעשות פלאים. למשל להדגשה והגבהת עצמות הלחיים. אשה שיש לה מבנה פנים עגול, ניתן בעזרת ברונזר להצר ולחטב את פניה. אפשר להצר גם את מבנה האף באותה שיטה של הצללות.        
 

עיניים- יש שיטות שונות לאיפור נכון לפי מבנה העין. לדוגמא: עיניים קרובות, לא מומלץ לשים איילנר מתחילת הזוית הפנימית של העין זה גורם להם להיראות קרובות אפילו יותר. לכן מומלץ מהזוית החיצונית של העין למשוך את האיילנר כלפי חוץ . 

מסקרה-  מוצר חובה, אין מה לומר תמיד עושה את העבודה באופן מושלם לכולן.